PRisra

Як безкоштовно просувати свій бізнес

Ми знаємо багато перевірених способів як зробити так, щоб про вашу компанію дізналося якомога більше людей. Розповімо ТОП 23 способу.
Насправді є багато способів як безкоштовно або за малі гроші заявити про себе, привернути безліч клієнтів, а також зайняти лідируючу позицію серед конкурентів. Для того, щоб набрати аудиторію в 50 мільйонів чоловік, радіо витратило цілих 38 років, телебаченню знадобилося 13 років. Facebook менше ніж за рік придбав аж 200 мільйонів користувачів.

Статистика показує, що користувачі, які мають акаунти в соц мережах сидять в них (мінімум) по дві години на день. Таких користувачів понад 82%!
Тому не скористатися даною нішею буде дуже нерозумно.

Кількість людей, що реєструються в соц. мережах для отримання інформації постійно збільшується. Також число бізнесменів, які розуміють, що соціальні медіа - це, мабуть, один з найбільш ефективних маркетингових каналів, постійно зростають.

Якщо ви ще не розкрутили свій проект через соціальні мережі, то познайомтеся з ефективними способами розкрутки.

На відміну від компаній-гігантів, малий і середній бізнес не має величезних бюджетів на рекламу і маркетинг. Ось тому власникам невеликих фірм потрібно бути винахідливими, цілеспрямованими і весь час придумувати щось оригінальне для просування власної справи. На щастя, сьогодні є багато такого, про що раніше можна було тільки мріяти.

Для того щоб просувати свій малий бізнес / товар або послугу зовсім не обов'язково створювати для цього сайт, часто цілком достатньо мати розкручені сторінки в соц мережах, які і будуть вашим сайтом.

Від того наскільки легко користувач знаходить вашу локацію (булочну, кава-точку або автосервіс) і знаходять її в принципі, може надати величезний вплив на успіх вашого бізнесу. Труднощі, що виникли під час пошуку, а також неактуальна інформація (контакти, режим роботи) на картах, в навігаторах і інших релевантних джерелах може змусити потенційного клієнта звернутися до конкурента і більше ніколи не повернутися.

Ми знаємо багато перевірених способів як зробити так, щоб про вашу маленьку, але класну компанію дізналося якомога більше людей.

Беріть участь в професійних конференціях.
Діліться досвідом і ідеями із зацікавленою аудиторією і привертайте увагу до того, що ви робите.

Просіть задоволених клієнтів розповідати про вашу компанію в соціальних мережах.
Тому що відгуки клієнтів звучать набагато переконливіше ваших власних слів. Так вже це влаштовано.

Попрацюйте над короткою презентацією вашої компанії.
Ви можете зрозуміло описати свій бізнес, вклавшись в 30 секунд? Якщо ні, радимо навчитися робити це якомога швидше.

Пропонуйте безкоштовні консультації.
Вони допомагають завоювати довіру клієнтів краще будь-якої реклами і нерідко переростають в приємне і взаємовигідне співробітництво.

Відзначайте людей, коли публікуєте пости в соціальних мережах.
Тоді запис помітить не тільки ваша аудиторія, а й друзі того, кого ви відзначили.

Залишайте відгуки на сервіси і платформи, якими регулярно користуєтеся.
Це вигідно всім. Творцям сервісу потрібен зворотний зв'язок, а вам - увага і інтерес інших користувачів.

Влаштовуйте конкурси в соціальних мережах.
Коли люди беруть участь в конкурсі, вони так чи інакше розповідають друзям і знайомим про вашу компанію. Хочете заощадити на призи - подаруйте що-небудь хороше з власного магазину або запросіть переможця на безкоштовну послугу.

Пишіть гостьові пости в блоги, що відповідають тематиці вашого бізнесу.
Можна працювати над власним блогом, а можна зв'язатися з авторами вже популярного ресурсу, написати пост для них і вийти таким чином на нову аудиторію.

Зробіть брендований підпис для ділових листів.
Додайте до неї логотип компанії і посилання на ваш сайт. Це підштовхує людей до того, щоб переходити на нього, та й виглядає професійно.

Заводьте знайомства в LinkedIn.
Ця соціальна мережа ідеально підходить для пошуку ділових контактів, спілкування на професійні теми і презентації своїх навичок і умінь.

Заведіть власний відеоблог.

У будь-якій діяльності є такі питання, які хвилюють буквально всіх. Ви можете записувати відеоролики з відповідями на них, ділитися знаннями і особистим досвідом.

Не забувайте про локальний ринок.
Слідкуйте за місцевими новинами, знайомтеся з людьми і беріть участь в заходах. Дуже може бути, що завоювати локальний ринок у вас вийде набагато швидше, ніж внутрішній.

Використовуйте популярні хештеги.
Коли почнете писати черговий пост в соцмережі, не забудьте переглянути список популярних хештегів і використовувати парочку, щоб стати помітним для тієї аудиторії, яка вас не читає.

Спілкуйтеся з клієнтами.
Повага і ввічливість творять чудеса. Якщо ви будете уважно ставитися до клієнтів і цікавитися, чи все їм сподобалося, вони напевно прийдуть до вас ще не один раз.

Зареєструйтесь в онлайн-довідниках.
Чим більше в мережі посилань на ваш сайт, тим вище його позиція в результатах пошуку.

Переконайтеся, що співробітники - на вашому боці.
Партнери, співробітники і постачальники можуть стати чудовими посланцями вашого бренду, якщо ви зумієте вибудувати з ними хороші стосунки.

Займайтеся громадською діяльністю.

Це корисно і для власного розвитку, і для зміцнення репутації вашого бізнесу.

Надавайте спонсорську допомогу і підтримку.
Ще один варіант взаємовигідного співробітництва. Суть його в тому, що ви безоплатно надаєте товари з вашим логотипом для проведення будь-якого фестивалю, майстер-класу або зйомки відеоролику. Навіть якщо це в підсумку не окупиться, люди звернуть увагу на назву вашої компанії і запам'ятають його.

Зробіть VIP-знижку для виняткової групи клієнтів.
Дайте людям можливість відчути себе особливими і порадуйте їх обмеженою пропозицією, призначеним саме для них.

Використовуйте різні канали комунікації.
Так, всі сидять ВКонтакті, Фейсбуці і Інстаграмі, але крім цих майданчиків є тематичні форуми і співтовариства, які напевно відвідує ваша цільова аудиторія. З'ясуйте, де мешкають потрібні вам люди і постарайтеся налагодити з ними контакт.

Карти.
Зробити позначку на карті обов'язково варто всім, хто прив'язаний до певної локації (будь то невелика булочна, аптека, СТО або перукарня в районі). Карти інтегровані з пошуковими системами, і в результатах пошуку товарів або послуг (наприклад "кав'ярня поруч зі мною") карта з нанесеними мітками виходить на перше місце. Саме так можна обходити "прокатаних" конкурентів і отримувати клієнтів, що ідеально підходять за територіальною ознакою.

Роздавайте візитки всім клієнтам.
Як не дивно, до цих пір один з найефективніших офлайн-способів просування - це роздача візиток при знайомстві. Візитки можна назвати повністю безкоштовним способом ведення маркетингу, однак вони крім зручності передачі безпосередньо вашого контакту також дозволяють реалізувати креативні задуми з мінімальною затратою коштів.

Бізнес-сторінка Facebook.

Бізнес-сторінка Facebook - це сторінка компанії (або її філії), де вказані основні дані: адреса, номери телефонів, графік роботи. Додаткова інформація також важлива: рекомендації та відгуки користувачів, фотографії, рейтинг, способи оплати, можливість зв'язатися з представником за допомогою месенджера та ін.

Інструменти бізнес-сторінки допоможуть оптимізувати зворотний зв'язок, підвищити впізнаваність бренду і отримати більше лояльних клієнтів.

Крім того, функціонал сторінок дозволяє ефективно працювати з відгуками. А значить, разом з інформацією від клієнтів власник бізнесу отримує можливість покращувати свій продукт або сервіс.

Якщо бізнес спрямований на роботу з людьми, то Facebook - ідеальний інструмент. Переконайтеся, що серед користувачів соцмережі є ваша цільова аудиторія (мова не тільки про вік, стать і географії). Інтереси і поведінковий фактор також грають важливу роль. Майте на увазі, регіональні користувачі можуть відрізнятися від "столичних".

Підписуйтесь на наш Інстаграм @prisraofficial
Оцініть матеріал:
PRISRA
PRISRA

Будь в курсі новин